Szent László ÁMK

Lukin László Ének-zenei Általános Iskolája és

Alapfokú Művészeti Iskolája

Nyuszi koncert

„E zene túlzeng majd minden harangot,
S betölt e Húsvét majd minden reményt.”
(Juhász Gyula)

Április 13-án, a tavaszi szünet előtti utolsó napon tartottuk hagyományos NYUSZI koncertünket. A hangversenyt úgy állítottuk össze, hogy a legkisebb tanulóink is megmutathassák tudásukat, amely a különféle hangszerektől igen színesre, vidámra sikerült. A szólisták mellett hallhattunk négykezes zongoraprodukciókat, fúvós kamarazenei műveket is. Idén először iskolánk kis – és nagykórusa is énekelt, sőt még az első osztályosok is készültek egy vidám tavaszi dalocskával. Minden résztvevő szereplőnek és felkészítő tanáraiknak szeretettel gratulálunk!

Áldott, békés húsvéti ünnepeket kívánunk!

Wolfártné Tóth Mária