Szent László ÁMK

Lukin László Ének-zenei Általános Iskolája és

Alapfokú Művészeti Iskolája

ÉZI nagykórus adventi előadása Tataházán

Nagy megtiszteltetés érte iskolánk nagykórusát és hangszeres tanulóit, ugyanis meghívást kaptunk Tataházára az 3. adventi gyertyagyújtás ünnepére.
A 30 perces műsorban az alapfokú művészeti iskola tanulói közül Nagy Szonja és Gavlik Balázs zongora, Kerekes Sámuel és Kerekes Jonatán pedig hegedű muzsikával léptek fel. Wolfártné Tóth Mária (fuvola), Kubán Lóránd (hegedű) és Szöllősi Kristóf (gitár) egy-egy hangszeres produkcióval kápráztatta el a közönséget. A zenés estet Farkas Rafael Zsolt szavalata és Barkuti Levente megható karácsonyi meséje színesítette. Iskolánk nagykórusa Teket Melinda vezényletével több művel is színre lépett, nagy sikerrel.

Vendéglátóink bőséges pizza vacsorával és több tálca házi készítésű süteménnyel várták a fellépőket.
A helyiek elmondása szerint, igazán méltó ünneplése volt ez Advent 3. vasárnapjának.
??✨
Teket Melinda