Szent László ÁMK

Lukin László Ének-zenei Általános Iskolája és

Alapfokú Művészeti Iskolája

Hangverseny az udvaron

Szeptember 27 – én, szerdán délután rendhagyó ünneplést tartott Művészeti Iskolánk. Az intézményhez tartozó udvar megtelt zenével, tánccal és élményekkel, mert átadtuk közösségünk tagjainak ezt a csodálatos ékszerdobozt. A sok ötletelés, felajánlás és önzetlen segítő munka meghozta gyümölcsét, mert most már szabadtéren is megrendezhetjük hangversenyeinket; a gyermekek játszhatnak, beszélgethetnek, tanulhatnak egy szép, rendezett kertben. Reméljük, hogy a jövőben ezen a különleges helyszínen sok – sok nagyszerű produkciót láthatunk és hallhatunk mindenki legnagyobb örömére és általános iskolai diákjaink is birtokba veszik a tanórákon és szünetekben ezt a gyönyörű területet.
Wolfártné Tóth Mária