Szent László ÁMK

Lukin László Ének-zenei Általános Iskolája és

Alapfokú Művészeti Iskolája

Gitár és balett

A Baja Megye Jogú Város Önkormányzata Képviselő-testületének, Kulturális, Közművelődési és Ifjúsági Bizottságának 2023. II. félévi Ifjúsági és Közművelődési rendezvények támogatására kiírt nyílt pályázatának megvalósítása iskolánkban a Gitár és Balett tanszakokon valósult meg. A sikeres pályázaton elnyert összegből és a Partitúra Alapítvány támogatásából tudtuk ezeket a rendezvényeket megszervezni.
Növendékeink, Valkai Daczó Eszter, Valkai Csaba Csanád modern-kortárs tánc mesterek és Vígh Róbert gitárművész közreműködésével vehettek részt a kurzusokon. Rendhagyó ének órára is sor került, melyen Vígh Róbert kalauzolta végig a gyerekeket a zenei korszakokon a gitármuzsika segítségével.
Köszönjük a támogatásokat ezekhez a nagyszerű programokhoz, reméljük a jövőben is színesíthetjük iskolánk művészeti életét ehhez hasonló hasznos előadásokkal, kurzusokkal!

Wolfártné Tóth Mária