Szent László ÁMK

Lukin László Ének-zenei Általános Iskolája és

Alapfokú Művészeti Iskolája

Éneklő Ifjúság

Hagyományos módon iskolánk nagykórusa idén is részt vett az országos rendezésű Bárdos Lajos Zenei Hetek Tolna megyei „Éneklő Ifjúság” Díszhangversenyén. A gyerekek műsorán 4 különböző stílusú mű szerepelt:

  1. Gyimesi népdalcsokor
  2. Kodály Zoltán: Magyarokhoz
  3. Victor C. Johnson: Ubi Caritas
  4. Daróczy Bárdos Tamás: Üszküdárá

Zongorán kísért: Laki János, a kórust vezényelte: Teket Melinda.

A neves zsűri: Dr. Kertész Attila ének-zene tanár, karnagy, a zsűri elnöke; Kempelen Tünde, a Bárdos Lajos Zenei Hetek alapító karnagya és művészeti vezetője; dr. Kerekesné Pytel Anna, ének-zene tanár, karnagy, a KÓTA Ifjúsági Énekkari és Zenepedagógiai Szakbizottságának tagja; Saltzer Géza karnagy, a Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetségének elnökségi tagja voltak, akik iskolánk produkcióját ez alkalommal is ARANY minősítésben részesítették!

Gratulálunk minden résztvevőnek!

Teket Melinda