Szent László ÁMK

Lukin László Ének-zenei Általános Iskolája és

Alapfokú Művészeti Iskolája

Farsangi foglalkozás ovisokkal

Az ÉZI-ben péntek délután farsangi foglalkozáson vehettek részt a jövőre első osztályba készülő nagycsoportos óvodások a szüleikkel. Először a művészeti iskolánk képviseleteben Marcsi néni és Kristóf bácsi adott kis ízelítőt a zene és hangszerek világából. Majd Orsi néni mesélt az Erdei farsangról, Éva nénivel pedig farsangi fejdíszeket készítettek a gyerekek. Tanító nénieink vidám hangulatot teremtettek farsangi énekekkel, közös tánccal, hangszerekkel színesítve. A délután a tornateremben zárult játékos mozgásos feladatokkal.

Sok szeretettel várjuk majd vissza a szülőket március 1-jén egy szülői értekezletre, ahol megismerkedhetnek részletesebben iskolánk működésével és feltehetik kérdéseiket.

Március 8-án és 9-én pedig újra személyes találkozóra nyílik lehetőség a leendő első osztályos tanító nénivel, Orsi nénivel.

Kedves nagycsoportos gyerekek! Ne felejtsétek, hogy Orsi néni itt várja majd a rajzaitokat is, amit az óvodátokban megrendezett farsangi bálatokról készítetek.

Köszönjük, hogy ilyen sokan ellátogattatok az ÉZI-be és várunk mindenkit sok szeretettel vissza a későbbi programokra!